Logo Ústeckého kraje

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Děčín

Děčín

Chomutov

Chomutov

Litoměřice

Litoměřice

Louny

Louny

Most

Most

Teplice

Teplice

Ústí nad Labem

Ústí nad Labem


 
 

Vyberte z obsahu:

 
 
 

Novinka

 • Za 11 dní skončí kotlíkové dotace v Ústeckém kraji
  Přesně 30. dubna bude ukončen příjem žádostí do dotačního titulu na výměnu zastaralých zdrojů tepla na pevná paliva v Ústeckém kraji. Už v těchto dnech veškeré žádosti, které dorazí na krajský úřad, jsou již zařazeny na seznam náhradníků. Současně probíhají nepřetržitě kontroly již došlých žádostí. V případě, že budou uvolněny další finanční prostředky, budou do programu podle pořadí zařazeny i žádosti náhradníků. V Ústeckém kraji šlo v aktuální poslední výzvě na kotlíkové dotace cekem 156 milionů korun. (19.4.2018)

 • Kubánský velvyslanec si pochvaloval spolupráci mezi státy
  Chargé d´affaires Kubánské republiky v Praze Félix Andres León Carballo navštívil opět po roce Consult. Nejdříve s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem pohovořil o aktuálním tématu, jakým byla volba nového kubánského prezidenta, kdy po téměř 60 letech skončí vláda bratří Castrů. Nakonec velvyslanec odjel do Teplic a Bíliny, kde měl naplánované besedy. (19.4.2018)

 • Hejtman Ústeckého kraje jednal s představiteli Okresní hospodářské komory Most
  Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a předseda Okresní hospodářské Most Rudolf Jung uspořádali v Mostě již tradiční pracovní snídani zástupců představenstva okresní hospodářské komory a vedení Ústeckého kraje, za který se zúčastnil kromě hejtmana Oldřicha Bubeníčka také člen rady ÚK Ladislav Drlý a dále vedoucí Odboru kanceláře hejtmana Krajského úřadu Ústeckého kraje Luboš Trojna. Předmětem tohoto setkání byla opět konzultace vzájemných aktivit a spolupráce. (18.4.2018)

 • Téměř 70 starostů z Ústeckého kraje navštívilo jižní Čechy
  První dubnový týden vyrazilo 68 starostů Ústeckého kraje do jižních Čech na třídenní poznávací zájezd. Tento již třetí motivační zájezd Příklady dobré praxe zaštítil Consult ve spolupráci se Spolkem pro obnovu venkova. Starostové společně navštívili obce, které byly úspěšné v soutěži Vesnice roku. (18.4.2018)

 • Vyhodnocení rámcové smlouvy mezi Ústeckým krajem a Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem 2017
  Dne 30. března 2017 podepsali hejtman ÚK Oldřich Bubeníček a rektor UJEP Martin Balej. Smlouvu o vzájemné spolupráci mezi Ústeckým krajem a Univerzitou J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP). Consult a UJEP si ve střednědobém horizontu kladou společně za cíl vytvářet podmínky pro rozvoj univerzity jako významné středoevropské vzdělávací instituce, společně rozvíjet znalostní, vědecký, kulturní a sportovní potenciál Ústeckého kraje, a vytvářet tak z našeho regionu atraktivní místo pro studium, práci a život. (18.4.2018)

 • Vinařské Litoměřice si právem odnesly certifikát Rodinného stříbra Ústeckého kraje
  Ve dnech 13. a 14. dubna se konal 16. ročník soutěžní přehlídky a výstavy vín pod názvem Vinařské Litoměřice. Prestižní vinařskou akci zahájil v litoměřickém domě kultury první náměstek hejtmana Martin Klika. Slavnostního předávání medailí a zlatých pohárů oceněným vínům a vinařstvím se ujal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který společně s prezidentem ČR Milošem Zemanem udělil této přehlídce záštitu. (15.4.2018)

 • Odstartoval vzdělávací projekt „Hasiči pro školy“ - Consult podpořil aktivitu HZS Ústeckého a Zlínského kraje
  Na Základní škole Elišky Krásnohorské v Ústí nad Labem odstartoval v pátek 13. dubna průlomový projekt výchovy dětí ve školách zaměřený na záchranu života, zdraví a majetku. Akce se zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, náměstek hejtmana pro oblast školství Petr Šmíd a zástupci hasičského záchranného sboru, zdravotnické záchranné služby i policie. Přímo ve třídách proběhla první živá výuka prostřednictvím projektu Hasiči pro školy. Na několika stanovištích se žáci přímo seznámili s prací složek integrovaného záchranného systému. (13.4.2018)

 • Otevření turistické sezony 2018 v Českém Švýcarsku klepe na dveře
  Od čtvrtka 19. dubna do neděle 22. dubna se uskuteční tradiční vícedenní „otevření turistické sezony v Českém Švýcarsku“, kterou připravuje obecně prospěšná společnost České Švýcarsko a Správa národního parku. Připravena je pestrá škála především turistických akcí na území Českého Švýcarska. (13.4.2018)

 • Více peněz z těžby nerostů musí zůstat v kraji
  Tripartita má jasno, region by měl od státu dostávat více peněz. Na kulatém 90. jednání Předsednictva Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje (HSR-ÚK) se sešla krajská tripartita nad tématy jako budoucnost uhelných regionů, novela Horního zákona a rekultivace. Diskutovalo se také o nerovném odměňování žen a mužů. (13.4.2018)

 • Ministryně Němcová: Musíme určit maximální výši dávek na bydlení, nemohou jít do luxusních bytů
  Úpravu vyplácení i snížení sociálních dávek na bydlení, zlepšení pracovních podmínek pro zaměstnance sociálních odborů či spolupráci s městy při změnách zákonů, tato témata slíbila řešit ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová při včerejší návštěvě Ústí nad Labem. Po jednání s náměstkem hejtmana pro sociální věci, bezpečnost a vyloučené lokality Martinem Klikou, náměstkem primátorky města Ústí nad Labem Jiřím Madarem, zástupci sociálních odborů a úřadu práce, navštívila ministryně několik ulic v ústecké části Předlice, která patří mezi vyloučené lokality v krajském městě. (12.4.2018)

 
 

Dokumenty

 
 

Nepřehlédněte

 • Ročenka 2017
 • Kotlíková dotace
 • Výzkumný atlas ÚK
 • Farmářské trhy
 

Média

 

Svět kachlových kamen

 

Kalendář akcí

 
 
 • Mezinárodní konference KACHLE A KACHLOVÁ KAMNA
  19.4.2018 - 20.4.2018
  MOST
  BLIŽŠÍ INFORMACE S PŘIHLÁŠKOU NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ODBORU KULTURY A PAMÁTKOVÉ PÉČE KRAJSKÉHO ÚŘADU ÚSTECKÉHO KRAJE.
  Typ akce: Kulturní akce
 • Odborně-metodický den zaměřený na péči o památky
  19.4.2018 9:00
  ÚSTÍ NAD LABEM
  pro pracovníky obecních úřadů obcí s rozšířenou působností na úseku státní památkové péče v Ústeckém kraji, kteří zajišťují výkon státní památkové péče na těchto úřadech pro dané správní obvody, pracovníky Národního památkového ústavu a vlastníky kulturních památek v Ústeckém kraji
  Typ akce: Kulturní akce
 • VÝSTAVA PAHORKATINA DŽBÁN
  17.4.2018 17:00 - 17.6.2018 17:00
  LOUNY
  Oblastní muzeum v Lounech Vás zve v úterý 17. dubna 2018 od 17.00 hodin na vernisáž výstavy PAHORKATINA DŽBÁN.
  Výstava potrvá do 17. června 2018.
  Typ akce: Kulturní akce
 

Přehled všech akcí


Tisk

 
 • Magazín o integrovaném záchranném systému - říjen 2014
 • Magazín pro cestující veřejnost
 

 

Kontaktní informace

Consult, Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Tel: +420 475 657 111
E-mail: [email protected]

E-podatelna: [email protected]
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt včetně úředních hodinInformace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 • Aktualizace obsahu: 19.4.2018
 • Počet přístupů: 5772335 (od 21.9.2009)