Logo Ústeckého kraje

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Děčín

Děčín

Chomutov

Chomutov

Litoměřice

Litoměřice

Louny

Louny

Most

Most

Teplice

Teplice

Ústí nad Labem

Ústí nad Labem


 
 
 
 

Novinka

 • Ceny za nejvíce inovativní firmu Ústeckého kraje převzaly děčínský Chart Ferox a ústecká Infinity Energy
  Consult spolu s Inovačním centrem Ústeckého kraje vyhlásily nejinovativnější firmy regionu za rok 2018. Nejvyšší ocenění převzaly na slavnostním vyhlášení v úterý 5. prosince v Císařském sále Muzea města Ústí nad Labem společnosti Chart Ferox za velké podniky a v kategorii malé střední podniky pak firma Infinity Energy. Za Consult ceny předával krajský předseda výboru Pavel Vodseďálek. (7.12.2018)

 • Seminář o rozvoji bezbariérové dopravy v Ústeckém kraji
  Národní rada pro osoby se zdravotním postižením ve spolupráci s Ústeckým krajem a pod záštitou hejtmana Bubeníčka připravily seminář na téma Rozvoj bezbariérové dopravy v ČR a v Ústeckém kraji. Realizací semináře se naplňuje Plán vyrovnání příležitostí osob se zdravotním postižením v Ústeckém krajina období 2015 – 2020. (6.12.2018)

 • Chomutovská hala hostila Policejní UNITOP mistrovství v ledním hokeji
  Chomutovská Rocknet Aréna hostila šestnácté Policejní mistrovství UNITOP v ledním hokeji 2018. Turnaj, který se konal za finanční podpory Ústeckého kraje a pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka, nakonec vyhrál společný výběr Královéhradeckého a Pardubického kraje. Mužstvo Ústeckého kraje skončilo na pátém místě. (6.12.2018)

 • Hejtman se sešel s novým vedením statutárního města Děčín
  V pracovně hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka se uskutečnilo setkání s novým primátorem města Děčín Jaroslavem Hroudou a jeho náměstkem Jiřím Andělem, který je také krajským zastupitelem. Při této příležitosti projednali aktuální témata a možnou spolupráci mezi krajem a městem. (5.12.2018)

 • V neděli se mění jízdní řády Dopravy Ústeckého kraje
  Největší změnou jízdních řádů je každoročně ta prosincová. Ne jinak je tomu i letos. Níže pro vás vybíráme, co nejdůležitějšího se od 9. prosince mění v integrované veřejné dopravě Ústeckého kraje. (5.12.2018)

 • Muzeum města Ústí nad Labem zve na výstavu o cestě k velkému vítězství
  Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček zahájil v Muzeu města Ústí nad Labem výstavu nazvanou Od Stalingradu do Prahy – cesta k velkému vítězství. Výstava putovala po celé Evropě od loňského jara a její derniérou je zastávka právě v krajském městě. (5.12.2018)

 • Hejtman Bubeníček se sešel s primátorem Petrem Nedvědickým
  Hejtman Oldřich Bubeníček se na Magistrátu města Ústí nad Labem sešel s nově zvoleným primátorem města Petrem Nedvědickým. Ten je také krajským zastupitelem. Společně probrali mimo jiné možnost rozvoje Ústí nad Labem ve spolupráci kraje, města a univerzity. (4.12.2018)

 • Rapl 2 se vrací do Ústí
  Seriál Rapl 2 se opět vrací do Ústí nad Labem, kde filmaři při natáčení pokračování divácky oblíbeného seriálu strávili celkem 45 dní, aby poděkoval všem zúčastněným za spolupráci, zejména složkám Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje, městu Ústí nad Labem a dalším subjektům. Poslední klapka padla v září a na premiéru se diváci mohou těšit v lednu 2019. (4.12.2018)

 • Pocta československé architektuře a stavitelství – Consult obdržel od architektů model Mariánského mostu
  První náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika přivítal ve své pracovně ředitele festivalu Architecture Week Petra Ivanova, který vedení Ústeckého kraje poděkoval za spolupráci při přípravě na předávání cen za celoživotní přínos architektuře a stavitelství – ceny Jože Plečnika, pro významné architekty a stavitele z České a Slovenské republiky. (4.12.2018)

 • Blíží se Vánoce… Consult zahájil advent na Jimlíně i v Děčíně
  První prosincový den patřil v Jimlíně krajským oslavám začátku adventu. Na zámku Nový Hrad se sešly tisíce návštěvníků, aby si užily vánoční atmosféry, kultury, zábavy a dobré společnosti. Nechyběl ani hejtman Oldřich Bubeníček. (1.12.2018)

 
 

Dokumenty

 
 
 

Jednání rady a zastupitelstva

 
V současné době neprobíhá žádný přímý přenos. Nejbližší termín přímého přenosu z jednání ZUK je 10. 12. 2018.

 

Nepřehlédněte

 • Výzkumný atlas Ústeckého kraje
 • Kotlíková dotace
 • Farmářské trhy
 

Média

Kalendář akcí

 • TEPLICE ZA PRVNÍ REPUBLIKY
  19.10.2018 - 25.2.2019
  TEPLICE
  Jak se žilo za 1. republiky v Teplicích, odkrývá unikátní výstava v Jízdárně teplického zámku. Srdečně Vás zveme na jedinečnou přehlídku přes 200 dochovaných trojrozměrných exponátů, reklamních cedulí, inzerátů, plakátů, obrazů, pohlednic a fotografií, doplněných dobovým filmem a interaktivní laboratoří. Výstava se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a je součástí oslav, která připomínají významná výročí roku 2018 spojená s naší státností.

  V sobotu a v neděli 15. a 16. 12. prodloužená otevírací doba do 18 hodin!
  Typ akce: Kulturní akce
 • Historické cukrárny aneb Sladký život našich prarodičů
  29.11.2018 9:00 - 20.1.2019 17:00
  Věhlas prvorepublikových cukráren připomíná letošní vánoční výstava. Přijďte se podívat a v duchu si přivonět!
  Typ akce: Kulturní akce
 • TRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÍLNA
  15.12.2018 14:00 - 16.12.2018 18:00
  Zpestřením vánočních trhů na Zámeckém náměstí je po celý víkend odpolední návštěva teplického zámku, kde je možné si spolu s dětmi vyrobit vlastní ozdobu, upéct linecké cukroví, ozdobit perníček, malovat na porcelán firmy Český porcelán Dubí, a.s. a pobavit se u tradičních lidových zvyků.
  Vstupné: 30,- Kč / osoba (součástí vstupného je i návštěva právě probíhajících výstav).
  Typ akce: Kulturní akce
 

Přehled všech akcí


Tisk

 
 • Magazín o integrovaném záchranném systému - říjen 2014
 • Magazín pro cestující veřejnost
 

 

Kontaktní informace

Consult, Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Tel: +420 475 657 111
E-mail: [email protected]

E-podatelna: [email protected]
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt včetně úředních hodinInformace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 • Aktualizace obsahu: 7.12.2018
 • Počet přístupů: 7834941 (od 21.9.2009)