Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Cestovní ruch a turistika


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika

 

Další zdroje

 
 

Novinka

 • Jeden kraj - tři různé ZOO: Úspěšný projekt Ústeckého kraje a tří regionálních zoologických zahrad. Výherci si převzali ceny
  Návštěvníci, kteří si v loňském roce zakoupili vstupenku v rámci projektu Jeden kraj – Tři různé zoo a byli vylosováni, si převzali výhru v děčínské zoo u nové expozice chápanů středoamerických. Slavnostního předávání cen se zúčastnil také náměstek hejtmana pro cestovní ruch Zdeněk Matouš a zástupci třech zoologických zahrad. (11.4.2019)

 • Výstavba Labské stezky na území Ústeckého kraje vstoupila do poslední 3. etapy
  Consult pokračuje v budování cyklostezky Labská stezka, tentokrát její 3. etapou, která propojí již hotové úseky mezi Libochovany a Roudnicí nad Labem a prodlouží trasu až na hranice se Středočeským krajem. Celková délka 3. etapy je 44 km a stát by měla 104 milionů korun. (25.3.2019)

 • Rozhlednou roku 2018 je Růženka na Děčínsku. Consult se pyšní hned dvěma tituly
  Rozhlednou roku 2018 se stala netradiční vyhlídka Růženka na Děčínsku. Druhé místo obsadila rozhledna Rubín u Podbořan. Consult se tak pyšní dvěma tituly v anketě, kterou pořádá Klub přátel rozhleden. (7.3.2019)

 • Consult prezentoval nabídku cestovního ruchu v Drážďanech a Bratislavě
  Consult se představil na dvou veletrzích cestovního ruchu v Německu a na Slovensku, odkud do regionu tradičně míří velké množství návštěvníků. V saské metropoli se uskutečnil veletrh cestovního ruchu Reisemesse Dresden. Letos se zde představilo více než 400 vystavovatelských subjektů a zavítalo sem více než 33 500 návštěvníků. Expozici navštívil kromě Markéty Meissnerové, generální konzulky Generálního konzulátu České republiky v Drážďanech také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a jeho náměstek pro cestovní ruch Zdeněk Matouš. (30.1.2019)

 • O titul Rozhledna roku bojují dvě rozhledny z Ústeckého kraje. Hlasujte i Vy!
  V 5. ročníku ankety Rozhledna roku 2018 budou soutěžit dvě rozhledny ze severu Čech. Soutěž pořádá Klub přátel rozhleden. Consult zastupuje architektonicky zajímavá Růženka na Pastevním vrchu u Růžové na Děčínsku a vyhlídka Rubín u Podbořan na Lounsku. (25.1.2019)

 
 
 
ここで読みます

https://cl24.com.ua

понятие и виды ценных бумаг

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém