Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Další zdroje

 
 


Novinka

 • Dopravce přislíbil fungování autobusové dopravy i v září. V polovině měsíce část dopravy zabezpečí Consult
  Consult se na dnešním jednání se zástupci společnosti Overline s.r.o. a TD Bus dohodl na dalším zabezpečení autobusové dopravy v kraji. Společnost TD Bus (dříve Busline) dnes potvrdila, že od 1. září bude dále zajišťovat na základě platné smlouvy provoz ve všech sedmi vysoutěžených oblastech. Od 15. září autobusová doprava bude v oblastech Děčínska a Ústecka zabezpečena prostřednictvím krajské příspěvkové organizace Dopravní společností Ústeckého kraje. (31.8.2018)

 • V Ústeckém kraji se zase lépe jezdí. Na D7 u Postoloprt byly zprovozněny další čtyři kilometry dálnice
  Ředitelství silnic a dálnic slavnostně zprovoznilo téměř čtyřkilometrový úsek dálnice D7 v úseku Postoloprty – MÚK Bitozeves. Nový úsek by měl motoristům přinést zkvalitnění dopravy v podobě zvýšení bezpečnosti provozu, zrychlení dopravy a odstranění nebezpečných situací vinou předjíždění v hustém provozu. (31.8.2018)

 • Den pro kamiony uspořádal Consult již poosmé
  Na 78. kilometru dálnice D8 se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnil osmý ročník dopravně – preventivní akce Den pro kamiony, kterou připravil Consult společně s Ministerstvem dopravy – Besip, dálničním oddělením Krajského ředitelství Policie ČR a za vydatné podpory německé policie. (31.8.2018)

 • Dopravce TD Bus komplikuje jednání o autobusové dopravě
  Společnost TD Bus (dříve BusLine) požaduje, aby jí Consult do 30.8. 2018 nad rámec ceny sjednané v platných smlouvách zaplatil platby v řádu miliónů korun, a hrozí zastavením dopravy na začátku školního roku, pokud Consult na ultimátum společnosti TD Bus nepřistoupí. Kraj se společností TD Bus vydírat nenechá a nebude společnosti TD Bus platit více, než k čemu se zavázal v platných smlouvách. Ceny, které kraj společnosti TD Bus hradí, ostatně nabídla Ústeckému kraji sama společnost TD Bus ve výběrových řízeních. Consult se obrátí na Policii ČR, aby prošetřila, zda postup společnosti TD Bus nenaplňuje znaky trestného činu vydírání. (28.8.2018)

 • Doprava Ústeckého kraje informuje o změnách tarifu a o slevách
  Od 1. 9. 2018 vstoupí v platnost nový tarif Dopravy Ústeckého kraje. Hlavní změnou je zanesení nových slev nařízených státem, tedy pro děti do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let dosáhne sleva nově 75 % z obyčejného jízdného. Consult ve spolupráci se městy zapojenými do DÚK připravil systém slev v širším rozsahu, než vyžadují státní předpisy. Rada Ústeckého kraje zavedení slev již schválila v květnu a v červnu a cestující od 1. 9. využijí slevy v plném rozsahu ve vlacích, zelených autobusech, na turistických železničních i lodních linkách a také včetně jízd MHD po městech Bílina, Děčín, Chomutov, Jirkov, Litvínov, Most, Teplice, Ústí nad Labem a Varnsdorf. (28.8.2018)

 
 
 
https://renesans-centr.kiev.ua

別れさせ屋 愛知

http://optiontradingstrategies.net

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém