Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Krizové situace

 

Pracoviště krizového řízení poskytuje obcím metodickou pomoc

 
logo ÚK
Pracoviště krizového řízení Krajského úřadu Ústeckého kraje poskytuje v rámci své činnosti metodickou pomoc v oblasti krizového řízení obcím Ústeckého kraje. V roce 2017 bylo poskytnuto například 220 telefonických konzultací, 60 konzultací osobních a byly uspořádány tři semináře.
 

 
 

Po odborné stránce pracoviště koordinuje, metodicky řídí a sjednocuje postupy obecních úřadů obcí s rozšířenou působností v oblasti krizového řízení, krizového a havarijního plánování, hospodářských opatření pro krizové stavy a při zajišťování úkolů na úseku plánování obrany státu. K těmto činnostem organizuje odborně zamřené metodické porady pro obce a pracovníky krizového řízení obcí s rozšířenou působností. Mezi další aktivity patří např. pořádání, seminářů, přednášek, školení, poskytování metodických vzorů a návodů.

 

V rámci telefonických a osobních konzultací jsou poskytovány nezbytné informace z oblasti krizového, havarijního a obranného plánování a hospodářských opatření pro krizové stavy, ale i agend, které se týkají státní neinvestiční dotace na činnost JSDHO a Programu na podporu JSDHO a ostatních složek IZS.


foto

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 15.2.2018 / 15.2.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém