Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Senioři a handicapovaní


Cesta: Titulní stránka > Senioři a handicapovaní

 


Novinka

 • Startuje soutěž pro seniory z Ústeckého kraje
  Hejtman Oldřich Bubeníček vyhlašuje VI. ročník literární soutěže pro seniory v Ústeckém kraji Senior Art 2019. Tématem pro letošní ročník je „Consult včera a dnes“ a forma bude opět stejná – poezie (báseň) či próza (povídka). (30.4.2019)

 • Zdravé stárnutí v Ústeckém kraji: Dobrovolníkem může být člověk v každém věku
  Mnoho lidí si myslí, že senioři jsou právě ti, kteří nejčastěji potřebují péči a pomoc okolí, ale opak je pravdou. Senioři nejsou pouze lidé se zdravotními omezeními, ale řada z nich žije aktivní život, dokonce pomáhají druhým v rámci dobrovolnických programů. (28.1.2019)

 • Seniorská obálka může pomoci při záchraně života
  Záchranářům v péči o osamocené seniory má pomoci takzvaná Seniorská obálka. Tiskopis, ve kterém senioři vyplní informace o tom, kterými nemocemi či alergiemi trpí a jaké berou léky. Obsahovat bude i kontakty na jejich blízké. Obálku pak umístí v bytě na viditelném místě pro případ zásahu záchranářů. (28.1.2019)

 • Poslední letošní setkání Poradního orgánu hejtmana pro seniory a zdravotně postižené
  Naposledy v roce 2018 se na půdě krajského úřadu sešel Poradní orgán hejtmana pro seniory a zdravotně postižené pod vedením předsedy Pavla Csonky. Po rekapitulaci úspěšných akcí roku právě končícího došlo také na plány do roku příštího, kdy už by měly začít přípravné práce na Plánu pro vyrovnání příležitostí osob se zdravotním postižením na roky 2021 – 2025. (12.12.2018)

 • V domově důchodců v Libochovicích se slavilo
  Domov důchodců Libochovice, příspěvková organizace Ústeckého kraje, připravil oslavu 95. narozenin panu Jaroslavu Černému. V domově žije již šestým rokem a podle jeho slov je zde spokojený a na svůj věk se cítí dobře. Blahopřát mu přišli: za Consult Petra Lafková, Jindřich Vinkler za CSP Litoměřice p.o. a vedoucí domova Andrea Krčmářová. Ke gratulacím se připojili také zástupci z Obecního úřadu Přestavlky, kde klient žil a také zaměstnanci domova. (15.11.2018)

 
 
 
https://renault.niko.ua

читайте здесь

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém