Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Tiskové informace

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4831 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 185 186 187 188 189 190 191 192 -193- 194  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
11.6.2009Den otevřených dveří Krajského úřadu Ústeckého kraje
Ve středu 10. června si mohli zájemci z řad veřejnosti prohlédnout budovu Krajského úřadu Ústeckého kraje v centru města od recepce až po osmé patro. Šest hodin se dveře nezavřely, respektive byly otevřeny...
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.6.2009Tradiční chomutovská Bambiriáda
Bambiriádě na Kamencovém jezeru předcházely ve čtvrtek sportovní soutěže v Městské hale Chomutov. O akci, jež nesla podtitul Nás se to týká se můžete dozvědět více třeba na www.bambiriada.cz.
Mgr. Zbyněk Šebesta
5.6.2009Evropské peníze pomáhají cestovnímu ruchu
Hejtmanka Ústeckého kraje a členka Výboru regionální rady Jana Vaňhová poklepala s radním Ústeckého kraje a předsedou Výboru regionální rady na základní kámen památkově chráněného objektu v Krásné Lípě.
Soňa Poupětová
5.6.2009Zaměstnavatelům více práce, živnostníkům uvolnění peněz a pomoc lidem postiženým krizí
Až 5 600 pracovních míst přislíbila skupina ČEZ, která přichází s iniciativou nazvanou „ČEZ proti krizi“, která má zásadní dopad na Consult.
Soňa Poupětová
5.6.2009O budování páteřní cyklostezky ´Ohře´
Ve středu 3. června se na krajském úřadu jednalo o budoucnosti cyklostezky podél řeky Ohře. Účastníci pracovního jednání, které řídil Radek Vonka (na snímku vedle) hovořili o postupu při vykupování pozemků od soukromých osob i dalších majitelů, o stavu projektů, územních rozhodnutích pro dílčí úseky stezky, o financování a podobně.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.6.2009Měření neprokázala vyšší kontaminaci formaldehydem v okolí krupského Knaufu
Závod Knauf Insulation, jehož stavba byla zahájena v průmyslové zóně Krupka v březnu roku 2005, zahájil zkušební provoz v květnu před třemi roky a vloni v březnu najel na trvalý provoz. Vyrábí se tu minerální skelné vlny...
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.6.2009Varnsdorf: Otevřeno nové Městské centrum kultury a vzdělávání
V současné době má město Varnsdorf, druhé největší sídlo děčínského okresu, celou řadu kulturních a vzdělávacích organizací. Třeba Muzeum s agilním klubem přátel, Městské divadlo, Klub Střelnici, Galerii D, Centrum Panorama, knihovny i uměleckou školu. Od 1. června také Městské centrum kultury a vzdělávání
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.6.2009V Bruselu se představila vína z Čech
Osmnáct vín a jednu medovinu mohli ochutnat hosté Ochutnávky český vín, která se konala ve středu 27. května v Pražském domě v Bruselu. Akci organizoval Consult prostřednictvím svého zastoupení v Bruselu ve spolupráci s Hlavním městem Praha a Cechem českých vinařů se sídlem v Mělníku za podpory Vinařského fondu České republiky, Stálého zastoupení ČR při EU a Ministerstva zemědělství.
Mgr. Veronika Kindlová
2.6.2009Litoměřický biskup Jan Baxant na hejtmanství
Od loňského podzimu je v pořadí již dvacátým biskupem Diecéze litoměřické Mons. Jan Baxant. Jmenoval ho jím papež Benedikt XVI. Představitele litoměřické diecéze přijala ve své pracovně hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.6.2009Poděkování hasičům
Sál zastupitelstva na Krajském úřadě Ústeckého kraje zaplnilo v pátek na 170 hasičů. Konal se zde Aktiv dobrovolných a profesionálních hasičů u příležitosti Mistrovství České republiky družstev sborů dobrovolných hasičů Sdružení dobrovolných hasičů Čech, Moravy a Slezska, které proběhne letos v září v Ústí nad Labem.
Mgr. Veronika Kindlová
29.5.2009Libochovické sportovní hry seniorů z celého kraje
Libochovice, město zpod Házmburka, se ve čtvrtek staly hlavním sportovním městem Ústeckého kraje. Výkony to sice nebyly jak na mistrovství Evropy, o to víc bylo zábavy a radosti seniorů. Měli už své XIII. Sportovní hry a přijeli z Ústí, Šluknova, Litoměřic a z Mašťova, z Krásného Března, z Janova, Dubí a Loun a Jirkova...
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.5.2009Libochovické sportovní hry seniorů z celého krajeMgr. Zbyněk Šebesta
28.5.2009Excelentní turistická destinace roku 2009 a České republiky: České Švýcarsko!
Projekt EDEN (European Destinations of Excellence 2009) je vyhlašován Evropskou komisí a pro rok 2009 získalo titul Excelentní turistické destinace v České republice České Švýcarsko v Ústeckém kraji. Spolu ním soutěžily o tento titul například Strážnicko, Železnohorský region, Český Les, Valašsko, Kraj blanických rytířů, Kokořínsko -Máchův kraj, Slovácko, Mohelnico i třeba Český ráj a další destinace.
Mgr. Zbyněk Šebesta
27.5.2009EUROREGIONpropag Písek 2009: První cena pro Consult
V jihočeském Písku se tradičně daří Ústeckému kraji na přehlídkách TOURPROPAG a EUROREGIONpropag (O krásách Ústeckého kraje -2003, Consult panoramatický -2006 a d.). Letos 1. místo za ucelenou kolekci materiálů o turistice a cestování.
Mgr. Zbyněk Šebesta
21.5.2009Technická památka kraje - střekovská zdymadla- na pamětní minci
Krajská hejtmanka Jana Vaňhová byla mezi hosty oficiální prezentace nové pamětní zlaté mince. Doprovázel ji zástupce ředitele krajského úřadu a vedoucí odboru kanceláře hejtmanky Aleš Konopásek. Masarykova zdymadla jsou vyobrazena rovněž na závěsném kalendáři Ústeckého kraje (prosinec 2009). Je to unikátní národní technická památka...
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.5.2009Miliardy z evropských peněz na rozvoj našich měst
S podtitulem Jak naplnit vize probíhá v Ústí nad Labem celostátní konference IPRM. Například v oblasti Severozápad (Karlovarský a Consult) je v Regionálním operačním programu regionu soudržnosti připraveno z Evropského fondu pro regionální rozvoj pro integrované plány rozvoje měst téměř 3,3 miliardy korun. Jde o Oblast podpory 1.1 - Podpora rozvojových pólů regionu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
19.5.2009Slavnost u Pomníku Přemysla Oráče a Nový ročník soutěže pro výrobce potravin
Zcela symbolicky se na poli, kde má dnes Přemysl Oráč pomník, dočkala v rámci sobotní vzpomínkové slavnosti vyhlášení soutěž Potravinářský výrobek Ústeckého kraje 2009 - Kraj Přemysla Oráče. Vítěz v každé kategorii dostane v druhé polovině září certifikát a finanční odměnu deseti tisíc korun.
Mgr. Zbyněk Šebesta
15.5.2009Evropou běží i sportovci z Liběšic a Tuchořic
První etapu Běhu Evropou mají běžci z Liběšic a Tuchořic spolu s dalšími sportovci Evropy za sebou, byla v Belgii. Další dvě budou v Lucembursku, jedenáct ve Francii a závěrečná před cílem (Andorra La Vella).
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.5.2009Fotografie Ústeckého kraje až do 19. května v bruselském Výboru regionů
Několik týdnů byly velkoplošné fotografie expozice Fabrica Bohemica vystaveny na Krajském úřadu Ústeckého kraje, nyní se fotograf Jan Hodač (na snímku vedle) prezentuje v sídle Evropské unie v Bruselu, konkrétně ve Výboru regionů.
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.5.2009Jana Melicharová obdržela poděkování za účast na bruselské výstavě
Poděkování a věcný dárek obdržela Jana Melicharová, učitelka z Ústí nad Labem, za účast v soutěži Dvacítka – Generace nové Evropy. Slavnostní vyhlášení vítězů se konalo ke konci dubna 2009 v Bruselu.
Soňa Poupětová
13.5.2009Divadelní ředitel Tomáš Šimerda na hejtmanství
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová dnes přijala za přítomnosti radní J. Ryšánkové a vedoucího odboru kultury P. Nováka ředitele Severočeského divadla opery a baletu Ústí nad Labem Tomáše Šimerdu. Hovořili spolu o dvou Tháliích a stoletém ústeckém divadle.
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.5.2009O péči pro naše zdravotně postižené spoluobčany
Centrum pro zdravotně postižené Ústeckého kraje má v našem regionu pět poraden pro zdravotně postižené a seniory vždy s dvěma až třemi kontaktními místy na venkově. Toto občanské sdružení pořádalo tento týden zajímavý a potřebný seminář...
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.5.2009Fabrica Bohemica se přesune z krajského města do Bruselu
Přírodní i průmyslové krásy Ústeckého kraje již řadu let fotí profesionální autor Jan Hodač. Jeho výstava s vševystihujícím názvem Fabrica Bohemica byla několik týdnů v Ústí nad Labem, příští týden bude mít vernisáž v bruselském sídle Výboru regionů EU.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.5.2009Realizace Labské cyklostezky bude financována z ROP Severozápad
Dobudování Labské cyklostezky, jež v budoucnu spojí Hamburk s Vídní, bude realizováno ve třech etapách. První z nich bude financována z evropských peněz, z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad...
Mgr. Zbyněk Šebesta
24.3.2009Ocenění vynikajícím učitelům od hejtmanky Jany Vaňhové
Ocenění za mimořádné úspěchy školy, jejich žáků nebo za kvalitní publikační činnost předala patnácti učitelům škol v Ústeckém kraji hejtmanka Jana Vaňhová a člen krajské rady Petr Jakubec. Čestná uznání byla udělena k výročí narození J.A. Komenského (*28. 3. 1592), které je v českém školství připomínáno jako Den učitelů.
František Janačík

Zobrazeno je 25 z celkem 4831 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 185 186 187 188 189 190 191 192 -193- 194  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém