Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Consult nabízí stipendijní programy pro lékaře i nelékařský personál

 
logo ÚK
Consult vyhlásil stipendijní program „Stabilizace lékařů, zubních lékařů a farmaceutů v Ústeckém kraji" a stipendijní program „Stabilizace nelékařských zdravotnických pracovníků Ústeckém kraji“ pro akademický rok 2018/2019. Consult nabídne stipendium 50 000 korun ročně studentům medicíny a 30 000 pro budoucí nelékařské pracovníky, kteří se zavážou po škole pracovat na severu Čech. Podávání žádostí je možné do 27. září 2018.
 

 
 


Stipendijní program „Stabilizace lékařů, zubních lékařů a farmaceutů v Ústeckém kraji“

Tento program je určen pro studenty lékařských a farmaceutických fakult, kteří budou po dokončení studia plnit závazek u vybraného poskytovatele zdravotních služeb a vykonávat tak povolání lékaře, zubního lékaře nebo farmaceuta.

 

Stipendijní program „Stabilizace nelékařských zdravotnických pracovníků v Ústeckém kraji“

Tento program je určen pro studenty nelékařských zdravotnických oborů vysokých škol  a žáky zdravotnických oborů vyšších odborných škol, kteří po dokončení studia budou plnit závazek u vybraného poskytovatele zdravotních služeb a vykonávat tak nelékařské zdravotnické povolání. Program je vhodný i pro stávající pracovníky v oborech praktická sestra, zdravotnický záchranář, porodní asistentka, dětská sestra dle § 5a odst. 1 písm.a) nebo b) zákona č.96/2004 Sb.

 

Bližší informace můžete nalézt v příloze tiskové zprávy nebo na těchto webových stránkách v sekci: Ústecký kraj > dotace a granty > zdravotnictví. Kontaktní osoba: Jana Krpešová, +420 475 657 432, [email protected]

foto

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 11.9.2018 / 11.9.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém