Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Žáci soutěžili na lounské střední škole v grafických předmětech

 
foto
V úterý 27. března 2018 se konalo na OA a SOŠ gen. Fr. Fajtla v Lounech krajské kolo soutěže MČR žáků v opisu textu na klávesnici, korektuře textu a wordprocessingu. Soutěže se zúčastnilo 46 soutěžících ze 14 škol celého Ústeckého kraje.
 

 
 

Po slavnostním zahájení v aule školy, kde studenty a jejich doprovod přivítala ředitelka školy Simona Vágnerová, úspěšně proběhly disciplíny psaní na klávesnici, korektura textu a wordprocessing. K vyhodnocení jednotlivých prací byl využit opravný program ZAV-Jury.

Závěrečné zhodnocení celého dne a předání diplomů, pohárů pro vítěze a zajímavých věcných cen proběhlo odpoledne. Na prvních místech se umístili Lukáš Johanovský (Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, p. o.), Nikola Paulusová a Tereza Haňková (obě OA a SOŠ zemědělská a ekologická Žatec, p. o.). Z lounské střední školy byla nejlepší na 13. místě Ivana Šašková z VSP3. Medailisté mají šanci zúčastnit se celorepublikového kola na OA v Hradci Králové, kam je nominuje NUV Praha.

„Setkání žáků z různých škol při této akci podporuje jejich soutěživost, píli a trpělivost. Výsledky je motivují k dalším aktivitám, umožní vyniknout žákům, kteří rozvoji svého talentu věnovali mimořádné úsilí, práci na počítači chápou jako koníčka a jsou ochotni obětovat mnoho času cílevědomému tréninku,“ řekla ředitelka školy.

Zpracovala: Mgr. Jaroslava Kuhnová, OA a SOŠ gen. Fr. Fajtla Louny, p. o.


fotofoto

foto

 

 
 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 9.4.2018 / 9.4.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém