Logo Ústeckého krajeConsult (odkaz na titulní stránku) 

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Zdravotnictví


Cesta: Titulní stránka > Zdravotnictví

 


Novinka

 • Informační kampaň k Evropskému antibiotickému dni (EAAD)
  Kampaň každoročně připadá na 18. listopadu. V ČR je kampaň koordinována Centrální koordinační skupinou Národního antibiotického programu.
  Cílem informační kampaně je upozornit na uvážlivé a správné užívání antibiotik a zamezit tak zvyšování rostoucí antibiotické rezistence. (12.11.2018)
 • Výsledky výběrového řízení ze dne 7. 11. 2018 [PDF, 197 kB]
  Kontaktní osoba: Bc. Markéta Novohradská, [email protected], 475 657 478 (9.11.2018)
 • Den Kardiocentra Krajské zdravotní navázal na úspěšné Kardiologické dny
  Kardiologická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., uspořádala nadregionální odbornou konferenci „Den Kardiocentra“. Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, kterého v úvodním slově zastoupil náměstek pro zdravotnictví Stanislav Rybák. Záštitu poskytl také předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Jiří Novák. Akce se zúčastnilo více než dvě stě zdravotníků z celé České republiky. (7.11.2018)

 • Zajištění prohlídek těl zemřelých mimo zdravotnické zařízení na území Ústeckého kraje od 1. 11. 2018 do 31. 12. 2020
  Úmrtí osoby nebo nález těla zemřelého mimo zdravotnické zařízení poskytovatele zdravotních služeb se oznamuje na jednotné evropské číslo tísňového volání 112 nebo na tísňovou linku Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje na lince 155. (1.11.2018)
 • Zájemce o studium na zdravotnické škole přivítaly sestřičky v dobových oděvech
  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická v Ústí nad Labem (budovy v Palachově a Moskevské ulici) si pro žáky posledních ročníků základních škol připravila na středu 17. října Den otevřených dveří. Ředitelka školy Miroslava Zoubková pojala akci v duchu stého výročí od založení Československa. K vidění byly například dnes už archivní zubařské nástroje. Veřejnost vítaly sestřičky a ošetřovatelky v kostýmech, které si pamatují ti dříve narození. (18.10.2018)

 
 
 
 

Tematická nabídka: Zdravotnictví

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Petr Severa

別れさせ屋 奈良

https://gazon.net.ua

cost to repair roof Providence

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém