Logo Ústeckého kraje

Consult - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Děčín

Děčín

Chomutov

Chomutov

Litoměřice

Litoměřice

Louny

Louny

Most

Most

Teplice

Teplice

Ústí nad Labem

Ústí nad Labem


 
 
 
 

Novinka

 • V krajském městě se konalo zasedání Společné pracovní skupiny Ujednání o přeshraniční spolupráci zdravotnických záchranných služeb
  Čtvrté setkání česko-německé Společné pracovní skupiny vytvořené v rámci podepsaného mezinárodního Ujednání o přeshraniční spolupráci zdravotnických záchranných služeb se uskutečnilo 21. května v Ústí nad Labem. (23.5.2019)

 • Náměstek Šmíd probral s ministrem Plagou platy učitelů i inkluzi
  Při svých výjezdech do regionů navštívil ministr školství Consult, kde se setkal s náměstkem hejtmana pro školství, mládež a sport Petrem Šmídem a předsedkyní Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanosti Zastupitelstva Ústeckého kraje Radmilou Krastenicsovou. Hovořilo se o problematice špatných výsledků ve vzdělávání a možnostech řešení. (23.5.2019)

 • Žáci mostecké školy navštívili oblast Zakarpatí
  Šestnáct žáků a studentů Vyšší odborné školy ekonomické, sociální a zdravotnické,
  Obchodní akademie, Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy, Most navštívilo oblast Zakarpatské Ukrajiny. A to díky Ústeckému kraji a Ústecko – zakarpatské agentuře. Ta zajišťovala pro školu veškerý servis. (23.5.2019)

 • Oblastní charita v Mostě otevřela po rekonstrukci Centrum pomoci i díky Ústeckému kraji
  Po více než roční rekonstrukci se slavnostně otevřelo Centrum sociální pomoci v Mostě patřící Oblastní charitě Most. Rekonstrukci a vybavení objektu podpořil finančně Consult. (21.5.2019)

 • Vedení kraje řešilo s Evropskou komisí budoucnost regionu po ukončení těžby uhlí
  Úředníci Evropské komise mapovali krajinu poznamenanou těžbou. Consult hostil zástupce komise a vedení Ústeckého kraje v čele s náměstkem hejtmana Martinem Klikou a zástupci programu RE:START jim nabídli celodenní představení hned několika projektů a návštěvu míst v regionu. Evropské peníze by mohly jít například do budování nových jezer a přečerpávacích elektráren nebo do zdravotnictví. (20.5.2019)

 • Hejtman k prodeji litoměřické nemocnice: Náš zájem trvá, pokud se město rozhodne provoz předat
  Se starostou města Litoměřic Ladislavem Chlupáčem a ředitelem litoměřické nemocnice Radkem Lončákem se sešel hejtman Oldřich Bubeníček a náměstek hejtmana pro zdravotnictví Stanislav Rybák. Stejně jako s petičním výborem v minulém týdnu i nyní se hovořilo o záměru prodeje litoměřické nemocnice. Vedení města a nemocnice představilo hejtmanovi hospodaření zdravotnického zařízení, financování ze strany města a také podrobněji vysvětlili záměr rady k prodeji stoprocentního podílu akcií i další plány města s provozem nemocnice. (20.5.2019)

 • Zámek Nový Hrad na dva dny ožil Novohradskou poutí
  Předposlední květnový víkend patřil na Zámku Nový Hrad Novohradské pouti, která se pyšní titulem Rodinné stříbro Ústeckého kraje. Letos dvoudenní akce, která má již tradiční místo v kulturním kalendáři zámku, připomněla osobu majitele novohradského panství hraběte Gustava Adolfa z Varrensbachu, který by letos oslavil své 390. narozeniny. (20.5.2019)

 • Lidé si na Terezínské tryzně připomněli oběti holokaustu
  Terezín, místo, kde trpěli nevinní nesmyslným lidským zlem, místo, kde si připomínáme, že svoboda není něco automatického. Opět po roce se na Národním hřbitově v Terezíně uskutečnila Terezínská tryzna. Stovky lidí si zde vzpomněly na oběti, kterým nebylo dovoleno prožít životy v míru a se svými nejbližšími. (20.5.2019)

 • Raná patřila dětem, ovečkám i syslům
  Na svazích v okolí obce Raná na Lounsku se již po osmé slavily Slavnosti stepí, rodinná akce pořádaná ve spolupráci obce a Agentury ochrany přírody a krajiny. Návštěvníci se tak mohli seznámit s přirozeným životem ve stepní krajině, ke které patří jak kolonie syslů, tak stáda oveček spásajících stepní porost. Mezi spokojenými diváky nechyběl tentokrát ani hejtman Oldřich Bubeníček s rodinou. Ten akci pravidelně uděluje svou osobní záštitu. (19.5.2019)

 • Docvrnkáno! Mateřské školky z krajského města se opět utkaly v kuličkyádě
  Osm desítek dětí ze sedmi ústeckých mateřských školek soutěžilo v Neštěmicích ve cvrnkání kuliček. Už 7. ročník „kuličkyády“ pro ně uspořádalo Sdružení dobrovolných hasičů Neštěmice. Ceny předal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který převzal nad touto akcí záštitu. (17.5.2019)

 
 

Jednání rady a zastupitelstva

 
V současné době neprobíhá žádný přímý přenos. Nejbližší termín přímého přenosu z jednání ZUK je 24. 6. 2019.

 

Nepřehlédněte

 • Kotlíková dotace - 4. výzva
 • Farmářské trhy
 

Média

 
 • Senior ART 2019
 • Podkrušnohorské technické muzeum
 

Kalendář akcí

 
 • Den dětí na Novém Hradě
 • Mezinárodní folklorní festival
 
 • Výzva k nominaci KNIHOVNÍK ÚSTECKÉHO KRAJE
  1.4.2019 - 31.5.2019
  ÚSTÍ NAD LABEM
  Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem, příspěvková organizace, vyzívá k zasílání nominací do soutěže KNIHOVNÍK ÚSTECKÉHO KRAJE v termínu do konce května 2019.
  Typ akce: Kulturní akce
 • Hlubinný důl - fotografie Petra Havlíka- vernisáž výstavy
  23.5.2019 17:00 - 23.5.2019 18:00
  MOST
  Oblastní muzeum a galerie v Mostě pořádá zmíněnou výstavu v podzemních výstavních prostorách kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, kde autor představí výběr necelé stovky černobílých fotografií, jejichž tématem je poslední hnědouhelný důl Centrum v Dolním Jiřetíně.
  Typ akce: Kulturní akce
 • Superfestival zdraví 2019
  25.5.2019 10:00 - 25.5.2019 18:00
  MOST
  Srdečně vás zveme na Superfestival zdraví 2019 - největší mimopražský veletrh zdravého životního stylu v Čechách. V letošním roce již na 3. ročník této nadmíru vydařené akce, kterou vám přináší společnost Superpotravina.cz.
  Typ akce: Kulturní akce
 

Přehled všech akcí


Tisk

 
 • Ročenka 2018
 • Magazín o integrovaném záchranném systému - říjen 2014
 • Magazín pro cestující veřejnost
 

 

Kontaktní informace

Consult, Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Tel: +420 475 657 111
E-mail: [email protected]

E-podatelna: [email protected]
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt včetně úředních hodinInformace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 • Aktualizace obsahu: 23.5.2019
 • Počet přístupů: 9264592 (od 21.9.2009)